Przyjdź
Zaprojektuj
Wybuduj
Tel./Fax: 794009018 | E-mail: biuro@marpat.pl

Oferta

PROJEKTY GOTOWE

Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo gotowych projektów, ofertą których możemy pochwalić się dzięki współpracy z licznymi biurami architektonicznymi. Są wśród nich zarówno domy jednorodzinne, bliźniaki, domki letniskowe, a także garaże oraz budynki gospodarcze. Rozmaite technologie budowy, style, metraż, domy parterowe, piętrowe oraz te z poddaszem – u nas znajdziecie wszystko. Nasza praktyczna wyszukiwarka ułatwia intuicyjną obsługę serwisu oraz szybką selekcję tego, co może Was zainteresować.

ADAPTACJE

Konkretny projekt gotowy wybierany przez inwestora nie zawsze idealnie odpowiada warunkom działki, na której ma stanąć dom. Dopasowanie projektu do warunków zabudowy wymaga więc jego adaptacji, a więc przeprojektowania poszczególnych jego elementów. Adaptacje projektów to kolejna z usług, którą świadczymy dla naszych Klientów. Pragniemy, by wybór projektu mógł być swobodny i niepodyktowany ograniczeniami wynikającymi z uwarunkowań miejsca budowy.

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy nie tylko projekty gotowe, ale również te opracowywane na życzenie. Jeśli więc po przejrzeniu katalogu dostępnych na rynku propozycji nadal nie udało Ci się trafić na projekt idealnie wpasowujący się w Twoje potrzeby, powierz jego wykonanie naszym architektom. Gwarantujemy, że dołożą oni wszelkich starań, by projekt w stu procentach spełnił Twoje oczekiwania.

PROJEKTY WNĘTRZ

Naszą pasją są nie tylko projekty budowlane, ale również aranżacje wnętrz. Proponujemy naszym Klientom wykonanie projektu wnętrza ich domu wraz z doborem wszelkiego rodzaju sprzętu i wyposażenia, mebli, a nawet dodatków. Projekt taki jest wysoce zindywidualizowany, przy jego sporządzaniu kładziemy bowiem nacisk na ścisłą współpracę z inwestorem. Podpowiemy w zakresie wyboru odpowiednich materiałów, a wszystko współgrać będzie nie tylko z upodobaniami Klienta, ale również z najnowszymi trendami.